Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

APIR-2150 » Zewnętrzny bezprzewodowy czujnik ruchu, IP64

152.76 zł + VAT
187.89 zł z VAT
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Na stanie: 9 Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Waga: 0.320 kg

Producent: TRUST Smart Home System

Opis produktu APIR-2150 » Zewnętrzny bezprzewodowy czujnik ruchu, IP64

Bezprzewodowy czujnik ruchu (APIR-2150) w obudowie bryzgoszczelnej z funkcją zmierzchową wykrywa ruch i wysyła drogą radiową sygnał sterujący do innych odbiorników. Nie jest wymagane jakiekolwiek okablowanie - urządzenie jest zasilane z dwóch baterii (AAA). Czujnik może być instalowany wewnątrz lub na zewnątrz budynku (stopień ochrony IP64). 

Po wykryciu ruchu czujnik ruchu automatycznie aktywuje przypisany odbiornik. Po chwili światło lub urządzenie podłączone do odbiornika zostanie automatycznie wyłączone. Istnieje możliwość ustawienia czasu opóźnienia wyłączenia przez użytkownika. Opóźnienie wyłączania jest programowalne od 5 sekund do 1, 5, 10 minut. Maksymalny zasięg detekcji wynosi 6m. Kąt detekcji w poziomie wynosi  110 °. Obszar detekcji można zawęzić do 20 ° poprzez dołączone do zestawu plastikowe nakładki na czujnik , które maskują strefę, w której detekcja nie jest wymagana. 

Bardzo ciekawą funkcją czujnika jest jego działanie w zależności od natężeniu oświetlenia. Przesuń suwak w jedną z trzech pozycji do wyboru. [H]: Czujnik jest zawsze aktywny. [M]: Czujnik jest aktywny, gdy oświetlenie terenu jest mniejsze niż 20 luksów (późnym popołudniem). [L]: Czujnik jest aktywny, gdy oświetlenie terenu jest mniejsze niż 10 luksów (późnym wieczorem). Dzięki tej opcji czujnik działa perfekcyjnie cały rok i nie wymaga dostrajania czasowego.

Urządzenie jest kompatybilne ze wszystkimi odbiornikami COCO. Nadajnik wysyła sygnał sterujący o częstotliwości 433,92MHz. Sygnał przechodzi przez ściany, okna i drzwi. Model bezprzewodowy ma zasięg katalogowy do 30m w budynku / 70m na zewnątrz. Zasięg jest jednak zależny od warunków lokalnych m.in. od struktury budynku – cegła, żelbeton itp.

Urządzenie jest idealnym rozwiązaniem do wjazdów garażowych aktywujących oświetlenie ogrodowe, pomieszczeń ogrodowych (wiaty, altany itp.) jak również wewnątrz budynku: łazienki, klatki schodowe, piwnice, strychy itp.

 Dodatkowe informacje

Parametry techniczne

Model: APIR-2150

Ilość kanałów: 1

Zakres wykrywania ruchu: 6m

Kąt detekcji w poziomie : 20° - 110 °

Zasięg sygnału radiowego : W terenie otwartym do 70 metrów, Wewnątrz do 30 metrów (w zależności od warunków lokalnych)

Opóźnienie wyłączenia: 5 sekund lub 1, 5 lub 10 minut

Stopień ochrony: IP64

Zasilanie: 3 x 1,5 V AA (zestaw nie zawiera baterii)

Wymiary: 84 x 90 x 99 mm

Zawartość opakowania: Bezprzewodowy czujnik ruchu PIR-2050, 2x osłona czujnika, wielojęzyczna instrukcja obsługi PL oraz (EN, DE, ES, PT, FR, GR, FI, HU, RU, AR) 


Gwarancja

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.

Szczegóły w zakładce Gwarancja.


Dodatkowe informacje

Instrukcja instalacji APIR-2150.pdf

Ważne informacje APIR-2150.pdf

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: