Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Zostań dystrybutorem Trust Smart Home!

Jesteś właścicielem hurtowni, sklepu elektrycznego, sklepu z oświetleniem?

Przegoń konkurencję, napisz do nas!

 

e-mail: biuro@trustsmarthome.com.pl

tel.: 693 67 64 88

 

 

O Sklepie

Szanowni Państwo,

 

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego sklepu.

Jesteśmy osobami od kilkunastu lat zaangażowanymi w systemy inteligentnych budynków i zaawansowanych instalacji niskoprądowych. Wnikliwa obserwacja możliwości technicznych  oraz równoczesna obserwacji trendów panujących na rodzimym rynku pozwoliła nam odnaleźć ,  w naszym mniemaniu, system skrojony na miarę potrzeb przeciętnej polskiej rodziny.

Sklep Trustsmarthome.com.pl został stworzony z myślą o tych, którzy chcieliby mieć w swoim domu szereg ułatwień wynikających z zastosowania systemu „inteligentnego domu”, nie chcą jednak angażować w to dużych środków finansowych ani przeprowadzać generalnego remontu celem wymiany lub modyfikacji instalacji elektrycznej.

Pomimo bardzo prostej instalacji systemu, oddajemy do Państwa dyspozycji infolinię do konsultantów technicznych, którzy doradzą Państwu jaki element systemu wybrać i jak go zainstalować.

Jesteśmy przekonani, że nabycie urządzeń Trust Smarthome przyniesie Państwu wiele radości, pozwoli ograniczyć rachunki za energię elektryczną i ułatwi codzienne życie.

Sklep prowadzony przez:

 

EControls Grzegorz Sałdan

ul. Podwikle 13

32-085 Giebułtów

tel. 693 67 64 88

biuro@econtrols.pl

 

Z wyrazami szacunku,

Zespół Trust Smart Home